sobota, grudnia 27, 2014

zdjęcie na sztaludze

Witajcie,
świąteczne przygotowania bardzo mnie pochłonęły. Wręcz do samej Wigilii nie było wszystko gotowe - prezenty pakowałam jeszcze pod stołem! ;)
Jednak teraz zwalniamy tempo - od nowego roku czeka mnie wiele ciekawych zmian, na moim blogu będzie bardziej twórczo, pojawią się tutoriale i trochę nowych wątków. Mam nadzieję, że będzie ciekawie i z przyjemnością będziecie do mnie zaglądać.
Tymczasem prezentuję Wam małą zajawkę tego, na co większy nacisk położę w nowym roku: moje zdjęcia, moja rodzinka i moja pasja.

Mini sztalugi z miały uroczo małe podobrazia - już dłuuugo chodziło za mną ich ozdobienie - początkowo miały być media, stemple itp itd jednak nie dam sobie rączek pobrudzić jeszcze :p Więc czyściutko, z pięknym ozdobnikiem Project Prezent, kwiatami, tiulem i bajecznym scrapińcowym LOVE - zrobiłam małe przesłanie na 2015 z moim mężczyzną. Niech miłość nas nakręca!
3 komentarze:

  1. Super praca!! Zapraszam do lektury Tygodnika, bo jest tam twoja praca i miło mi będzie jak wrzucisz jakiś komentarz : http://www.kwiatdolnoslaski.pl/2014/12/tygodnik.html
    Pozdrawiam! Krulik

    OdpowiedzUsuń
  2. Te serduszka w słoiczku są przeurocze! :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw choć kropkę

Copyright © 2016 Ladybug - papier i nożyczki , Blogger