wtorek, września 10, 2013

Przepiśnik od kuchni - warsztaty podczas DJWC

Witajcie serdecznie!
Dziś chciałabym Was zaprosić na warsztaty, jakie będę miała przyjemność poprowadzić podczas Dolnośląskich Jesiennych Warsztatów Craftowych we Wrocławiu, które to odbędą się 2 i 3 listopada 2013r. 

Warsztaty Przepiśnik od kuchni
 czyli podstawy tworzenia notesów, 
to ponad trzygodzinne spotkanie, podczas którego wykonamy notes kulinarny w formacie a5. Nauczymy się jak oklejać okładki, obsługiwać bindownicę Cinch oraz maszynkę Big Shot, poznamy ciekawe tricki scrapbookingowe. Pracować będziemy na fantastycznych produktach Scrapińca, który sponsoruje nam swoje cudne produkty. W kilku słowach opiszę i pokażę jak możemy ozdabiać tekturowe elementy. Opowiem Wam jak dobierać dodatki, jak tworzyć kompozycje na okładkach oraz co ciekawego możemy wykorzystać przy tworzeniu notesów. 
Każdy z uczestników otrzyma pakiet warsztatowy (papier, elementy tekturowe, okładki, sprężyny, wkład do notesu) a na wspólnym stole będziemy bawić się ze wstążkami, ćwiekami, wykrojnikami, dziurkaczami, guzikami, masą clay, kwiatkami oraz mnóstwem wielu innych dodatków, które pochodzą z Kreaterii i nie tylko. Wszystko to trwać będzie przez trzy godziny a nawet i dłużej! Po zakończonym spotkaniu wśród uczestników rozlosuję niespodziankę (niespodzianki?).
Na warsztaty zabierzcie ze sobą: nożyczki, klej, linijkę i ołówek oraz ulubione narzędzia czy dodatki, bez których nie potraficie scrapować:)

Warsztaty odbędą się 2. listopada o 16:30, 
potrwają 3 h. Koszt warsztatów wynosi 65 zł. 
Zapisy czerwinska.dorota@o2.pl
  Aktualna ilość miejsc znajduje się w zakładce Warsztaty na górze bloga.
Serdecznie zapraszam!
Smacznego!1 komentarz:

  1. Szkoda, że mam tak daleko, bo chętnie podpatrzyłabym, jak można pięknie zrobić takie cuda.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw choć kropkę

Copyright © 2016 Ladybug - papier i nożyczki , Blogger