środa, maja 29, 2013

Rowerem czy balonem?

Kolorowe kartki z papierków od Kasi ze Scrapuj.pl :)
Mam wiele prac, bardzo fajnych, ciekawych, innych. Tylko nie wiem czy pokażę je na blogu. Powód? Ktoś je ode mnie zerżnie i będę je oglądać na innych blogach, bo ostatnio dużo widzę "swoich" prac na nieswoim blogu. Irytuje mnie to ale wiem, że jak zacznę się czepiać będzie to tylko burza w szklance wody, która nic nie zmieni, nic nie wniesie. Taki ten nasz światek scrapowy trochę dziwny jest...

Bardzo dziękuję moim stałym obserwatorom i tym, którzy do mnie zaglądają. Biedronkowe serce rośnie!! :*

5 komentarzy:

 1. Jakie fajne kolorowe i wesołe prace :-)
  A podróbkami się nie przejmuj ;-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesłodkie karteczki . Ostro- ... ja też ostatnio w obronie wystąpiłam koleżanki co kurs stworzyła , ale chyba każdy się inspiruje w necie ... Twoje niektóre prace też przypominają Agnieszki Scappasion i nie wnikam kto był pierwszy( u niej pierwsze box-y widziałam kolorowe z parasolkami , autami i takie tam ....) .Pozdr. Szkoda się denerwować , musimy się z tym liczyć ,że ktoś kiedyś coś powiedział.... zrobił , wymyślił ...chociaż kopiowania kropka w kropkę nie popieram . Bez urazy .

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostawię więcej niż kropkę. :-) Zostawię pochlebne słowa, oczywiście!
  Karteczka jest urody przecudnej! Wesoła, kolorowa! Śliczna!
  Pozdrawiam serdecznie,
  Katarynka

  P. S. Zapraszam w moje skromne progi www.scrapnicapomyslow.blogspot.com z nadzieję na coś więcej, niż przecinek. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ladybug, proszę, wyjaśnij nie do końca wyedukowanej koleżance. Czym będzie "perfidne zrzynanie" z cudzej pracy? Ja jestem dość świeża w tamcie blogowania, a co za tym idzie, tworzenia. Czy, hipotetycznie, inspirując się, np. Twoją pracę z rowerkiem i umieszczając rowerek + podobną kolorystykę na kartce urodzinowej to łamanie praw autorskich? Ja naprawdę zastanawiam się nad tym... Tzn. nie nad tym, aby skopiować Twoją pracę, broń Boże, tylko kiedy będzie złamanie prawa autorskiego!
  Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź.
  Katarynka

  OdpowiedzUsuń

Zostaw choć kropkę

Copyright © 2016 Ladybug - papier i nożyczki , Blogger