niedziela, września 16, 2012

nowe wyzwania i nowy sezon

witam!
Ostatnio mnie mało wszędzie... nadszedł bowiem czas na przewartościowanie sobie kilku spraw, zastanowieniu się co ważne i kto czego wart, co istotne i opłacalne a co jest jedynie kwestią swego rodzaju uznania wśród innych. Nadszedł jednym słowem czas na życie w realu. I tak: więcej tworzę niż zamieszczam na blogu, więcej robię kreatywnych rzeczy poza siecią. Jest mi z tym dobrze :)
Ale to wszystko nie oznacza, że porzucam bloga, o nie! Nie porzucam swoich DT ani nic... tu ma się rzecz wręcz przeciwnie!
Panie i Panowie, Panny i Panienki :D
Zapraszam Was do miejsca, które dla mnie wymaga wciąż odkrywania na nowo, nowych perspektyw, nowych kolorów! I to miejsce mam przyjemność współtworzyć wraz z fantastycznymi dziewczynami  (o nich już nie długo). Zapraszam Was do sklepu

Sklep ten jest znany już od ośmiu lat - na chwilę obecną nie prowadzi sprzedaży internetowej - ale jest stacjonarnym miejscem pełnym wspaniałych produktów do wielu technik oraz ma 2 sale warsztatowe - mniam!! Właśnie tam odbywają się spotkania, pokazy i kursy - o tym juz nie długo na blogu.

Polecam dodanie bloga Kreaterii do listy swoich blogów - ten szeroko idący sklep przedstawi Wam wiele inspiracji z różnych dziedzin oraz poznacie wiele osobistości kreatywnych z Wrocławia i nie tylko!

Przedstawiam Wam kartki świąteczne powstałe z papierów zakupionych właśnie w Kreaterii - papiery mają cudną, perłową poświatę, która wygląda szron na kartkach... I jest to moje otwarcie sezonu świątecznego:) 

2 komentarze:

  1. Przepiękne zimowe kartki :) Choć za zimą nie tęsknie to uwielbiam oglądać świąteczne twory :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne! I taka zimowa, mroźna kolorystyka:) Bardzo mi się podobają.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw choć kropkę

Copyright © 2016 Ladybug - papier i nożyczki , Blogger